Wycieczki wózkami elektrycznymi

Dość sceptycznie podchodziliśmy jako firma do tego programu. Nauczeni pracy na innym systemie i aplikacji opartej o telefonistki. Przypadek, sytuacja związana pandemią, zmusiła nas do szukania oszczędności. Kierowcy gdy usłyszeli o pomyśle zmiany systemu byli przeciwni zmianom. Melex Łeba to niezwykle wygodny sposób na zwiedzanie Łeby i okolic.

Z Łeby pojechałem niecałe 20 km na północny-wschód, do miejscowości Sartana. Tam jest ostatni punkt kontrolny ukraińskiego wojska, który po sprawdzeniu dokumentów można jeszcze przejechać. Ukraiński check-point jest porządnie umocniony, przed ostrzałem chronią go betonowe płyty. W Sartanie ktoś jeszcze mieszka, bo niewielu, ale widać jeszcze ludzi na ulicy.

Pokazuja karte placi 15zł.niech policzy taki kierowca ile traci na kursie w ciągu dnia z tymi zjebanymi kartami. Najlepiej niech jezdza z każdego miejsca w elblagu za 10zł. Taksowkarze w firmie Jolivet sa bardzo sympatyczni i jestem pewna, ze nie bede dlugo czekac na taxi i szybko dojade na miejsce. W Rabacie dyspozytorka za taki tekst, po skardze klienta poleciałaby od razu z firmy. Jak pracowałam w Rabacie to dwie dziewczyny poleciały za niestosowne teksty do klientów.

Ale wyciąganie jakichś dalej idących wniosków z tego faktu jest nieuprawnione. Jesteśmy największą firmą z polskim kapitałem w branży i największym graczem w segmencie obsługi klientów biznesowych. Dyrektorzy programowi części mediów mogą być zaskoczeni, w jaki błąd wprowadzają ich researcherzy. To nic więcej, jak bezkrytyczne powielanie plotki. A prawda jest taka, że jesteśmy od początku polską spółką zarejestrowaną dziewięć lat temu.

Działania związane z profilowaniem w celach marketingu bezpośredniego nie wywołują wobec Państwa skutków prawnych. Przysługuje Państwu prawo sprzeciwu wobec marketingu. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – o ile uznano, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się z naruszeniem przepisów „RODO”. Przetwarzane dane osobowe nie są przekazane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Wynika to przede wszystkim z profesjonalizmu naszych kierowców. Doskonale znając topografię miasta, są oni w stanie wybrać najlepszą trasę, co nie tylko skraca czas przejazdu, ale też optymalizuje koszty za benzynę i eksploatację. Dbamy też o nasze pojazdy, aby utrzymywać je w maksymalnym stanie użyteczności nie tylko pod względem estetycznego wnętrza i wygody dla pasażerów, ale także ich stanu technicznego. W ten sposób dbamy także o bezpieczeństwo naszych klientów. Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie.