Usługa „pod Klucz” Korzyści, Zakres i Cena

Mieszkania w stanie deweloperskim nie ma wykończonych podłóg, które pokrywa jedynie wylewka. W ciągu roku nasi specjaliści pokrywają płytkami powierzchnię kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych. W związku z tym możesz liczyć na profesjonalne ułożenie ceramiki podłogowej i ściennej – wykończenia wnętrz Gdańsk. Ścianki z płyt gipsowo-kartonowych oraz podwieszane sufity to nasza specjalność. Wykonujemy zabudowy lekkie w domach i mieszkaniach, biurach, obiektach firmowych oraz dowolnych, innych lokalizacjach. Powierzając nam realizację, nie tracisz czasu, nerwów i pieniędzy na poprawki.

Wiemy, że czasy są szybkie i zapracowane i możesz nie mieć czasu na wczytywanie się w uwagi, dlatego oferujemy ci pakiet usług, w którym nie będziesz musiał niczego nadzorować. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Kupiłeś mieszkanie z rynku wtórnego lub chcesz wyremontować swoje obecne mieszkanie?

Warto jednak zwrócić uwagę na to, że samo słowo “pod klucz” oznacza u nas wykończenie mieszkania w tzw. Opcji pakietowej, a więc mocno ograniczonej, wbrew pozorom w takim mieszkaniu nie będziemy mogli zamieszkać “od zaraz” – zwraca uwagę Krzysztof Białkowski, właściciel firmy SaniWell. Jesteście specjalistami w różnych dziedzinach- Nam możecie zaufać odnośnie Waszego wnętrza! Na każdym etapie będziesz miał pewność, że Twoje wnętrze realizuję się pod okiem doświadczonych projektantów wnętrz przez firmy budowlane z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlano wykonawczej. Każda propozycja wykończenia mieszkania jest poprzedzona określeniem budżetu przez Zamawiającego. Propozycje urządzenia mieszkania pod klucz są przez Nas dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Dekoracje okienne, oświetlenie, galanteria łazienkowa, meble wolnostojące. Idealny program dla osób, które oczekują przede wszystkim komfortu w wykańczanym wnętrzu, jednocześnie wysoko ceniąc sobie podążanie za najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz. Program Comfort zapewnia najwyższą funkcjonalność mieszkania oraz bardzo dobrą jakość materiałów, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny realizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *