Świetny materiał przy pracach naprawczych dachu

Stosować środki gaśnicze odpowiednie do gaszenia palących się materiałów. Zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody, usunąć szkła kontaktowe (jeśli są), i kontynuować płukanie przez 15 minut. Podczas płukania trzymać powieki szeroko rozwarte i poruszać gałką oczną. W przypadku utrzymywania się dolegliwości skonsultować się z lekarzem. Mieszanina asfaltu, dyspersji kauczuków, wypełniaczy mineralnych, dodatków.

Jest to świetny materiał przy pracach naprawczych dachu, jeżeli szukasz dobrej jakościowo masy bitumicznej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępna w sklepie internetowym. Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć. Bezrozpuszczalnikowa emulsja bitumiczna, grunt pod masy bitumiczne KMB i samodzielna izolacja przeciwwilgociowa – żywica poliuretanowa. Preparat może być zastosowany, kiedy pogoda nie sprzyja, ponieważ nadaje się do używania na lekko wilgotnych podłożach. Masa bitumiczna, która sprawdzi się nie tylko do izolacji dachów, lecz także murów podpiwniczeń. Wykonana izolacja powinna być zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi warstwą ochronną, które wykonuje się najczęściej z materiałów ciepłochronnych .

Ze względu na to, że produkt tego rodzaju przystosowany jest do stosowania również na delikatnie wilgotnych podłożach, masę renowacyjną można wykorzystać nawet przy gorszych warunkach atmosferycznych. Nawet jeśli zbudowałeś dach z najlepszych i najdroższych materiałów, warto regularnie sprawdzać jego stan techniczny. Dzięki temu nie przeoczysz żadnych ubytków oraz usterek i szybko będziesz mógł zareagować.

Wszystkie informacje gromadzone przez te pliki cookie są anonimowe. Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć. Służą na przykład do utrzymania zawartości koszyka użytkownika.

W najbliższy wtorek otrzymasz pierwszy z najnowszymi poradami i inspiracjami. Zapisuję się na Newsletter, zawierający informacje handlowe i marketingowe Polska Press sp. Kontakt z oczami Zanieczyszczenie oczu produktem może spowodować podrażnienie, łzawienie, zaczerwienienie. Brak doniesień o przypadkach zatruć tego typu produktami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *