Sprzedaż ploterów i systemów ploterowych

Zmniejsz czasy przestojów i zwiększ produktywność — oryginalne tusze HP pozwalają zadbać o niezmiennie wyjątkową jakość już od pierwszego wydruku. Doskonała znajomość marek, w których się specjalizujemy pozwala nam oferować Tobie i Twojej firmie najnowocześniejszy i najbardziej efektywny sprzęt, jaki jest dostępny na rynku. Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na tereny zieleni przy ul. W przypadku zapłaty przy odbiorze będziemy wdzięczni za posiadanie odliczonej kwoty. Płatność kartą płatniczą możliwa jest tylko podczas składania zamówienia – sposób zapłaty Karta Płatnicza. Przypominamy również o naliczanym rabacie PRZEDPŁATA w wysokości 1,9% dla wszystkich zamówień opłaconych przelewem bankowym. MAPKA GOOGLE pracownia Smoluchowskiego22 MAPKA GOOGLE sklep Piastowska 1 Zapraszamy do siedziby przy ul.

Gwarantuje to wysoki poziom wiedzy i profesjonalną obsługę klienta. Dzięki zastosowaniu dobrze kryjącej bieli jako poddruk, naddruk, lub kolor dodatkowy możliwości realizacji zleceń klienta ogranicza już tylko jego wyobraźnia. Podczas instalacji i szkolenia zadrukowane zostały różnego rodzaju podłoża od mediów sztywnych (karton, szkło, drewno, PCV) aż po media elastyczne jak folia, baner, canvas i inne.

Szeroka gama ploterów Canon umożliwia dobór najlepszych rozwiązań dedykowanych dla poszczególnych odbiorców. Wykonujemy również pełnokolorowe tabliczki na blasze w technologii sublimacji. Umożliwia ona zrealizowanie nawet jednego spersonalizowanego produktu w efektownej i eleganckiej formie, w niedługim czasie i atrakcyjnej cenie. Metodą tą możemy nanieść na blachę w pełnym kolorze i w wysokiej rozdzielczości dowolny tekst oraz grafikę w tym zdjęcie lub {logo|emblem|brand} firmy. Wykonane w ten sposób dyplomy pamiątkowe, podziękowania dla rodziców, jubilatów, nauczycieli czy zasłużonych pracowników będą przez wiele lat cieszyły obdarowane osoby bez utraty walorów estetycznych. Wśród oferowanych przez nas maszyn znajdują się także popularne drukarki DTG do koszulek.|Wymiana prowadnic liniowych, napędów sterowników czy tuby laserowej co2. Zastosowanie głowicy z cardrigem HP powoduje znaczną redukcję kosztów eksploatacyjnych urządzenia. Najczęściej gromadzą one informacje o charakterze zbiorczym, anonimowym.}

Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych. Zapewniamy serwis, instalacje i montaże, a także szkolenia z zakresu obsługi ploterów na miejscu u klienta w każdej części Polski. Firma Fastcom powstała w 1998 roku w Poznaniu. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż ploterów i systemów ploterowych do tworzenia grafiki w pracowniach plastycznych, reklamowych i drukarniach wielkoformatowych.|Prowadziliśmy również sprzedaż, serwis gwarancyjny Epson , Brother. Z naszego wyboru obecnie prowadzimy wyłącznie naprawy pogwarancyjne. Sprzęt , drukarki, plotery, kopiarki, Epson, Canon i Brother sprzedajemy w okazyjnie promocyjnych cenach i często taniej niż w sklepach internetowych.|Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie obsługują formaty plików oraz z jakimi programami współpracują, kliknij obrazek z prawej strony lub przycisk poniżej. Wiele osób nie jest pewnych, czy ploter laserowy znajdzie zastosowanie w realizacji ich pomysłów. Niejednokrotnie odległość między miejscem, w którym prowadzicie działalność gospodarczą, a siedzibą naszej firmy jest stosunkowo duża. Zamieściliśmy filmy przedstawiające ploter laserowy grawerujący pieczątki, laminat grawerski, długopisy, zaproszenia ślubne i wiele innych. Modele ploterów różnią się między sobą funkcjonalnością, możliwościami, formatem cięcia oraz siłą nacisku urządzenia.