Pakiety wykończenia wnętrz

Wiemy, że branża wykończeniowa rządzi się swoimi prawami, a niedotrzymanie terminu może mieć nieprzyjemne konsekwencje dla klienta. Dlatego kładziemy duży nacisk na planowanie poszczególnych prac oraz możliwie precyzyjną estymację czasu potrzebnego na ich wykonanie, a także dbamy o porządek podczas wykonywania prac wykończeniowych. Dzięki temu nie muszą się Państwo obawiać prac nie dokończonych na czas bądź wykonanych nieprofesjonalnie.

Nowe mieszkanie nie musi oznaczać gołych ścian i braku podłóg, a tym samym wielomiesięcznego wykończenia wnętrz. Rozwiązaniem jest wykończenia wnętrz w Gdańsku pod klucz, czyli przestrzeń w taki sposób zaaranżowana i przystosowana, że właściwie można już zwieźć swoje rzeczy oraz się wprowadzić. Wykończenie mieszkania pod klucz to opcja, która zakłada, że kupujemy mieszkanie nowe, ale kompleksowo wykończone i zaopatrzone w niezbędne elementy. W takich przestrzeniach pomalowane są ściany, położone podłogi i płytki, zamontowane zostają drzwi, wykończone oraz zdatne do użytku są m.in. Oczywiście zakres wyposażenia i aranżacji w każdym przypadku może wyglądać nieco inaczej, w zależności od wybranej opcji – od bardzo podstawowego wykończenia, po kompleksowe z dopieszczonym każdym detalem. Różny może być także commonplace i jakość materiałów użytych do zaaranżowania i wyposażenia mieszkania.

Jeżeli zależy Ci na czasie, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór opcji „pod klucz”. Dzięki naszej ofercie projektowanie wnętrza i prace wykończeniowe przebiegają szybko i bez zbędnych problemów. Przelejemy na papier wszystkie pomysły i wykończymy mieszkanie zgodnie z twoim gustem i założeniami.

Sprawdź, co dokładnie zawierają nasze pakiety wykończenia wnętrz. Sprawdź 3 opcje, które dla Ciebie przygotowaliśmy, porównaj je w prosty sposób i zastanów się, która z nich będzie odpowiednia dla Twojego mieszkania. Premium Plus to pakiet zawierający wysokiej jakości wyselekcjonowane materiały i stylowy wystrój.

Jednym z narzędzi przydatnych podczas aranżacji jest tak zwany moodboard. Jest to tablica inspiracji i rozwiązań wykończenia, które nam się podobają. Moodboard pokazuje styl, który chcielibyśmy zastosować w swoim mieszkaniu oraz kierunek, który najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. Jest to dobry sposób na komunikację z projektantem, bo można w łatwy sposób przekazać, co nam się podoba.

Remonty są nie przewidywalne kosztowo – a co za tym idzie często dochodzi do przekroczenia zakładanego wcześniej budżetu. Domy natomiast cechuje zbyt duże zróżnicowanie w postaci powierzchni, liczby oraz typów pomieszczeń. Popularne na rynku wykończenia pakietowe polegają na tymf, że wszystkie niezbędne prace można względnie szybko przeprowadzić na podstawie standaryzowanych rozwiązań i produktów.

Odwrotną sytuację obserwowano w Trójmieście – w ostatnich trzech miesiącach ceny pozostały praktycznie na takim samym poziomie, podczas gdy w I kwartale notowany był wysoki, ponad 7 proc. W skali roku mieszkania najbardziej podrożały w Poznaniu (21,3 proc.) i w Łodzi (nieco ponad 20 proc.). Z kolei najmniejszy wzrost cen ofertowych odnotowano w Warszawie (12,8 proc.). Spółka Centralny Port Komunikacyjny wyłoniła jedenastu wykonawców dokumentacji projektowej dla kolejowych inwestycji CPK.