Materiały bitumiczne

Pokrycia wstęgowe lub płytowe oraz samodzielnych powłok hydroizolacyjnych. Masa do konserwacji pokryć dachowych. Bitumiczne płyty faliste są lekkie i nadają się do stosowania jako pokrycie dachowe na nowych lub remontowanych dachach – Żywica poliuretanowa.

Dysponując specjalistyczną kadrą informatyczną, stworzyliśmy oprogramowanie naszych pasaży uruchamiając je na unikalnych adresach internetowych w Polsce. Prezentacja towarów jest dopasowana do odpowiednich kategorii przypisanych indywidualnie dla każdego sprzedawcy. Każdy, kto podejmie z nami współpracę, otrzymuje własny system do zarządzania swoim sklepem na naszych platformach. Bitumiczna masa uszczelniająca , przeznaczona do trwałego i niezawodnego uszczelniania budowli. Cechuje się dużą wodoszczelnością, odpornością na starzenie i normalnie występujące w gruncie agresywne substancje, aż do stopnia”mocno agresywne”.

Obecnie stosowane produkty tego typu są wzbogacone o dodatek środków adhezyjnych (zwiększających właściwości szczepne). Masy z dodatkiem syntetycznych kauczuków charakteryzują się wysokim stopniem elastyczności. Środki na bazie mas bitumicznych stosuje się jako zewnętrzne zabezpieczenie obiektów budowlanych przed wodą.

A jak wiadomo, z pracami naprawczymi dachu nie można zwlekać. Jeśli szukasz preparatów, które umożliwią Ci błyskawiczną i skuteczną naprawę pokrycia dachowego, sprawdź koniecznie masy bitumiczne. Są to gotowe masy do hydroizolacji stosowane doraźnie przy niewielkich uszkodzeniach powłok izolacyjnych. Kity bitumiczne sprzedaje się w kartuszach, czyli takich samych opakowaniach jak uszczelniacze silikonowe czy akrylowe.

Materiały bitumiczne stanowią warstwę zabezpieczającą przeciwwilgociowo na balkonach, tarasach, ścianach i podłogach piwnic oraz garaży. Często stanowią izolację poziomą wkonstrukcjach stropodachów odwróconych . Produkty na bazie asfaltu, w zależności od rodzaju, mogą być stosowane jako masa bitumiczna na zimno lub na gorąco. Prezentujemy ofertę mas bitumicznych Bolix, przeznaczonych do wykonywania wodochronnych izolacji na zewnątrz budynków oraz we wnętrzach. Nasze masy bitumiczne do izolacji fundamentów można nakładać ręcznie bądź automatycznie za pomocą aparatu natryskowego. Nadają się do zabezpieczeń fundamentów, piwnic, tarasów, garaży i innych pomieszczeń narażonych na działanie wilgoci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *