Masy Bitumiczne Do Izolacji

Masa bitumiczna jest mieszanką kruszyw, lepiszcza oraz różnego rodzaju wypełniaczy.

Lepiki to mieszanka asfaltów oksydowanych, wypełniaczy i substancji uplastyczniających. Są to gęste lub półpłynne gotowe masy do hydroizolacji nanoszone na zimno. Zawierają rozpuszczalniki organiczne, czyli są środkami żrącymi i wydzielającymi intensywny zapach.

Tego rodzaju masa żywiczna w płynie w formie folii może być używana w towarzystwie wielu różnych materiałów. Główne zastosowane oferowanej w naszym sklepie internetowym folii w płynie to izolacja. Do jej produkcji wykorzystuje się odparowane żywice pochodzenia syntetycznego, dzięki czemu gwarantuje bardzo dobre właściwości uszczelniające. Doskonale zabezpiecza różnego rodzaju struktury, obiekty i elementy przed wilgocią, a uzyskanie oczekiwanych efektów w zakresie skutecznego uszczelnienia jest możliwe już przy użyciu niewielkiej masy folii w płynie.

Co innego zastosowanie hydroizolacji, mas na stropach lub tarasach, gdzie obciążenia punktowe będą mniejsze. Zawsze trzeba jednak upewnić się co do zaleceń producenta w tej kwestii. Jeśli pokrycie dachowe jest czyste i nieuszkodzone, nie tylko należycie spełnia funkcję ochronną, lecz także wpływa na wygląd całego budynku. Niezależnie od tego, na jaki rodzaj pokrycia dachowego się zdecydowałeś – blachodachówki czy płyty bitumicznej – warto co jakiś czas sprawdzić jego stan, wykonując dwa razy w roku prace konserwacyjne. Wtedy będziesz mieć pewność, że nie przeoczysz powstałych usterek. Masy bitumiczne od sprawdzonych producentów takich jak Matizol czy Ultrament.

Wybierz produkt z naszej oferty który będzie dla Ciebie odpowiedni. wspiera producentów masy bitumicznej, dostarczając zaawansowane i nowoczesne wyposażenie dla wytwórni. Urządzenia wchodzące w zakres naszej oferty pozwalają na precyzyjne dozowanie, bezpieczne przechowywanie i dokładne mieszanie składników masy, a także składowanie już gotowego produktu. Dzięki produkcji fundamentów stalowych, pomagamy nie tylko w modernizacji już istniejącej infrastruktury, ale także w budowie nowych zakładów.

Jeżeli jest ona bardzo łatwo przepuszczalna, najczęściej bardzo szybko wsiąka w głębsze warstwy. Natomiast jeżeli gleba nie przepuszcza wody (na przykład gleba gliniasta) konieczne będzie zapewnienie fundamentom solidnej izolacji. Materiały budowlane z jakich wykonuje się fundamenty i ściany budynków nie są odporne na zawilgocenie, należy zatem zadbać o to, aby osłonić je przed dostępem wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *