Mama i Noworodek Gdańsk

Ciąża to również czas wyciszenia i skupienia się na sobie, swoim ciele i nienarodzonym dziecku. To także czas pokonywania własnych lęków i niepokojów. Przyszli rodzice powinni dać sobie szansę na to, aby spokojnie i świadomie przeżyć ten ważny czas i właściwie przygotować się na powitanie nowego życia.
Edukuję pacjentki w szkole rodzenia oraz wspieram na każym etapie życia.
W społecznym odbiorze takiego postępowania przysługujące lekarzowi domniemanie niewinności schodzi na dalszy plan. Wszystko to automatycznie nadwątla pozycję lekarza, która w obliczu wykonywania przez niego zawodu zaufania publicznego jest koniecznym warunkiem jego prawidłowego wykonywania. 

Ciąża i macierzyństwo wcale nie oznaczają utraty ładnej sylwetki, ograniczeń w aktywności życiowej oraz rezygnacji z kariery zawodowej, przyjemności i relaksu.  Sprawdź jakie ćwiczenia w ciąży możesz wykonywać. 

Jak opanować ABC bycia rodzicem i nie dać się ponieść panice pierwszych dni. O fizjologicznym mechanizmie porodu i o hormonach, które sterują jego przebiegiem. Sprawdź także kiedy wykonywać badania KTG - więcej na tej stronie: https://szkolarodzeniagdansk.pl/co-to-jest-badanie-ktg/