Jesteśmy liderem innowacji wydruku

Własnie zainstalowaliśmy w Kościerzynie pierwszą w Polsce hybrydową maszynę sublimacyjną Roland Texart RT-640M oraz doskonałe uzupełnienie Rolanda – kalander Transmatic 7360 Sport. Ponadto maszyna odznacza się prostą obsługą, długą żywotnością, niskimi kosztami konserwacji itp. Metalowa tuba marki Synrad zapewnia stabilność znakowania. Znakowarka UV zbudowana z wysokiej jakości specjalistycznego sprzętu laserowego, która gwarantuje bardzo dokładne znakowanie. Możliwość odłączenia jednej głowicy tnącej zmienia maszynę w zwykły ploter jednogłowicowy. Ploter posiada dwa układy optyczne, dwa zasilacze i dwie tuby laserowe, z chłodnicą CW5200 jest hitem cenowym.

Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnego Ci plotera. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów i poznaj najlepsze rozwiązania. Wszystkie oferowane przez nas usługi wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników, posiadających certyfikaty wiodących producentów sprzętu i oprogramowania. jest partnerem takich , jak Hewlett-Packard, Lenovo, Microsoft, Eset, Fortinet, Intel, Nec, F-Secure, Netgear, Eaton, Arcserve, Veeam. Kariera w firmie Xerro – Polska to przede wszystkim pasja, która obok poczucia dumy, motywuje naszych pracowników do działania i osiągania wyników. Dzięki temu, jesteśmy liderem innowacji w zakresie przetwarzania obrazu, począwszy od produktów dla klientów indywidualnych i firm, aż po rozwiązania i usługi.

Tutaj znajdą Państwo obecną ofertę firmy Berolina Galicja odnośnie sprzętu do kupienia w siedzibie firmy. Po uzupełnieniu i przesłaniu do nas formularza skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów wielkoformatowych firmy Hewlett-Packard. imagePROGRAF TM-300 T36 Wyposażone w 15,6-calowy ekran dotykowy niezawodne 36-calowe urządzenie wielofunkcyjne zapewnia wysoką jakość wydruków i precyzję skanowania. imagePROGRAF TM-305 T36 Szybkie drukowanie i skanowanie dzięki zoptymalizowanemu przetwarzaniu i zaawansowanym technologiom – to urządzenie wielofunkcyjne jest idealnym towarzyszem biurowym.|Rzeczywiste podglądy wydruku ułatwią szybkie i dokładne ukończenie pracy oraz pozwolą uniknąć kosztownych błędów.

Oprogramowanie HP Designjet ePrint & Share umożliwia drukowanie z drukarki HP Designjet ePrinter za pośrednictwem laptopa, smartfonu wyposażonego w oprogramowanie Apple® lub Android™ lub tabletu. Przekonaj się, jak łatwe może być drukowanie wielkoformatowe z tą niewielką i łatwą w obsłudze drukarką. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni sprzęt dopasowując go do potrzeb i warunków pracy. Oferujemy również sprzedaż zasilaczy UPS wiodących producentów od 500W do 10kW. Doradzimy, zaproponujemy atrakcyjne ceny, a ta na koniec sprawnie zrealizujemy dla Ciebie Twoje zamówienie. Twoje pieczątki będą dokładnie takie jakie chciałeś żeby wyglądały. W twojej drukarce zużył się tusz lub toner?}

Plotery tnąco – wycinający Cameo 4PRO jest najnowszym urządzeniem od firmy Silhouette. Posiada on największe pole robocze spośród wszystkich ploterów od marki Silhouette. Jest on idealnie dopasowany do cięcia folii termicznych oraz samoprzylepnych.|Już po raz kolejny maszyny Challenger zostały wyróżnione na targach, tym razem medal otrzymał model 3286J za innowacyjne rozwiązania. mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu i produkcji izolacji przemysłowych na urządzenia specjalnego zastosowania. Pracujemy w oparciu o szczegółowe analizy techniczne, używamy nowoczesnych narzędzi analitycznych, gwarantujemy optymalny wybór rozwiązań dla osiągnięcia celów i założeń Klienta. „Był moim najlepszym wyborem życiowym” – powiedziała, gdy w 1996 roku została wdową. Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.|Marki, jakie u nas znajdziesz, to między innymi Jack, Zoje, Texi, Elna, Husqvarna, Łucznik, Juki, Typical, Redstar i Toyota. Firma LaseryCNC zajmuje się produkcją laserów i ploterów laserowych, jak i produkcją i sprzedażą podzespołów. Firma produkcyjna, posiadamy całą dokumentację techniczną, szerokie grono dostawców materiałów i kompletacji. Bardzo szeroką bazę danych klientów, które kupili nasze lasery i plotery laserowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *