Hydroizolacja – klucz do ochrony przed wilgocią

Powoduje też, że impregnowany piaskowiec pozostałe dłużej czysty, a ewentualne czyszczenie jest o wiele łatwiejsze. Cząsteczki silanów trwale przylegają do piaskowca i chronią powierzchnie przed długi czas. Nanotechnologia to bardzo trwały sposób impregnacji nie tylko piaskowca, ale wszelkich materiałów mineralnych takich jak beton, kostka brukowa, kamień, granit, marmur. Impregnaty do betonu oraz do piaskowca, zapobiega również porastaniu przez mikroflore, glony, mchy, porosty i inne mikroorganizmy, oraz ogranicza powstawianie wykwitów mineralnych, wapiennych czy solnych.

Blokowanie wnikania wody nie hamuje „oddychania” powierzchni, materiał nadal może swobodnie „oddychać”. Eco nano powłoka, impregnat, środki, zabezpieczenia, preparaty, produkty hydrofobowe nowej generacji wszystkie całkowicie ekologiczne i ” oddychające ” ponieważ ekologia to nasz priorytet. Do hydroizolacji powierzchni używamy tylko i wyłącznie eco nano produktów producenta h2o nanotechnology – produkty gwarantują wysoką jakość usługi i oczekiwane efekty. Do czyszczenia i pielęgnacji szyb używamy specjalnego delikatnego kremu który nie tylko czyści, ale również pielęgnuje szkło nadając mu krystalicznie czystą przejrzystość. Na oczyszczone szyby nanoszona jest powłoka hydrofobizacyjna, która znacząco poprawia widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy w deszczu oraz trudnych warunkach.

Gdy kierowcę denerwuje usuwanie uciążliwych zabrudzeń z szyb oraz zła widoczność w trakcie jazdy podczas opadów deszczu czy śniegu, wówczas warto, by zainwestował on w zabieg zwany hydrofobizacją. Polega on na nadawaniu danym materiałom właściwości utrudniających przyleganie wody. Ceramiczna powłoka ochronna bazująca na zaawansowanej nanotechnologii pozostaje niezwykle śliska, co powoduje, że natychmiast odprowadza wodę podczas opadów deszczu, nawet przy niewielkiej prędkości auta. Wysoka hydrofobowość powoduje mniejsze przyleganie codziennych zabrudzeń, szybsze odszronienie zimą oraz łatwiejsze usuwanie śladów po owadach w okresie letnim. Charakteryzuje ją bardzo duża wytrzymałość, nawet do jednego roku.

Powierzchnie te są stale w kontakcie z opadami lub stopioną wodą, która wchłania się w materiał, zamarza, gdy temperatura spada i rozszerza się, niszczy ściany od wewnątrz. to powłoka hydrofobowa, skuteczna i przez bardzo długi czas usuwająca wodę i wszelkie zanieczyszczenia z zewnętrznych powierzchni szyb samochodu. Superhydofobowy preparat do ochrony szkła przed wodą i zabrudzeniami. Zastosowania formuła silnie hydrofobizuje materiał oraz nadaje właściwości oczyszczające . Do stosowania na elewacje szklane, fasady szklane, okna i szyby i inne wyroby szklane. Produkt odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. W związku z tym, że produktów do hydrofobizacji różnego rodzaju powierzchni na rynku możemy znaleźć wiele, postanowiliśmy się przyjrzeć konkretnemu produktowi .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *