Wystawa Światowa Amsterdam Holandia 12 sierpnia 2018 roku

 

sędziowie: Himmrich Torsten (D)

 

PSY

 

KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT

 

AGAT z Galicyjskiej Ziemi - wybitnie obiecujący, 1 lokata, NMSZCZwR*

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Deti Arbata DARYL - wybitnie obiecujący, 1 lokata

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

Blystavytsya Black GUDZONSKIY JASTREB - ocena doskonała, 1 lokata, Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2018

SAVELIJ vom Dubrava - ocena doskonała, 2 lokata

Fun Nord's MARSHAL - ocena doskonała, 3 lokata

TALISMAN iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 4 lokata

 

Advocatus Dei ENEY RATIBOR BEZUPRECHNIY - ocena doskonała

Barbi s Bronich OGNENNYI SHTORM - ocena doskonała

Fortuna Feeria GRAND PRIX - ocena doskonała

NUR-HAN Noch na Kupalu - ocena doskonała

 

Argus Electra RADION - ocena bardzo dobra

DANTE Niger Venustas - ocena bardzo dobra

Nordkonung DJENTELMEN UDACHY - ocena bardzo dobra

 

KLASA POŚREDNIA

 

WELISAR BOGADIR vom Natasha - ocena doskonała, 1 lokata

Otvazhny Voin DU SOLEIL - ocena doskonała, 2 lokata

EDVARD iz Chernoi Bandy - ocena doskonała, 3 lokata

 

HETMAN Black Legion - ocena bardzo dobra

 

KLASA OTWARTA

 

MAGNAT Noch na Kupalu - ocena doskonała, 1 lokata, res. CAC, res. CACIB

Medvezhya Staya NASLEDNIK PRESTOLA - ocena doskonała, 2 lokata

MONOMAH Noch Na Kupalu - ocena doskonała, 3 lokata

Fortuna Feeria EFGAFIY ALEXSANDROWITSCH - ocena doskonała, 4 lokata

 

Russian Bears GOTTA KISS MYSELF IM SO PRETTY - ocena doskonała

IVAN TSAREVICH Noch na Kuplu - ocena doskonała

BOSMAN Black Legion - ocena doskonała

DOBRYJ SYN from Lukaya's Dream - ocena doskonała

GENERAL GROMOV Noch na Kupalu- ocena bardzo dobra

Juger Edelweiss NOCHNOY FORSAZH - ocena doskonała

MAGNAT Tara's Sarja - ocena doskonała

 

Cherny Kardinal MADRID - dyskwalifikacja

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

ALEKSANDER NEVSKY Ederlezi - ocena doskonała, 1 lokata, CAC, CACIB, BOS. Zwycięzca Świata 2018

Advocatus Dei DARIY VELIKIY - ocena doskonała, 2 lokata

ATLANTIC Europica Varietas - ocena doskonała, 3 lokata

KONSTANTIN VELIKIY iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 4 lokata

 

BATAR Deti Arbata - ocena doskonała

GROZOVOY PEREVAL - ocena doskonała

MATADOR iz Zvezdnoy Gavani - ocena doskonała

Deneb-Keitos SHANGEREY - ocena doskonała

Kalaslane ALL BLACKS - ocena doskonała

CHALLENGER iz Zemel Russkich - ocena doskonała

DARII DIVOKII From Lukaya's Dream - ocena doskonała

EVGENI ONEGIN s Zolotogo Grada - ocena doskonała

FIRE BLEID s Zolotogo Grada - ocena doskonała

GEORGIY POBEDONOSETS Noch na Kupalu - ocena doskonała

MAJESTAT-KARL LUDWIG vom Dubrava - ocena doskonała

Medvezhya Staya LANSELOT RYTSAR SVETA - ocena doskonała

Medvezhya Staya ZHELANNYI DAR - ocena doskonała

ORLANDO vom Dubrava - ocena doskonała

Tchorny Medved FROL GAVRILOVICH - ocena doskonała

ZHARDEN - Atas, Ukraina - ocena doskonała

K&B Blackrussian NERO - ocena doskonała
 

KLASA WETERANÓW

 

LAUREAT Yablunevyi Tsvit - ocena doskonała, 1 lokata, NWwR

NEGRAL Czarno-Miodowy Świat - ocena doskonała, 2 lokata

HIGHLIGHT vom Dubrava - ocena doskonała, 3 lokata

RUSŁAN z Norblińskiej Doliny - ocena doskonała, 4 lokata

 

SUKI

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Zlato Boyar KVITKA - wybitnie obiecująca, 1 lokata, NSZCZwR

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

ROMASHKA Yablunevyi Tsvit - ocena doskonała, 1 lokata, NJwR, Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2018

MATRONA S ZEMEL RUSSKICH iz Chernoi Rati - ocena doskonała, 2 lokata

Barbi s Bronich MAKENZA - ocena doskonała, 3 lokata

REVOLUTSIYA Tara's Sarja - ocena doskonała, 4 lokata

 

HARMONIE s Zemel Russkich - ocena doskonała

MARUSYA KLIMOVA s Zolotogo Grada - ocena doskonała

NAZVANNAYA S VEROJ Noch na Kupalu - ocena doskonała

Nordkonung DIVA DIVNAYA - ocena doskonała

RUSSKAYA RULETKA vom Dubrava - ocena doskonała

 

ZVEZDA PLENITELNOGO SCHASTTYA - ocena bardzo dobra

ETERNITY Europica Varietas - ocena bardzo dobra

 

KLASA POŚREDNIA

 

REGINA Yablunevyi Tsvit - ocena doskonała, 1 lokata

ORIGINAL Tara's Sarja - ocena doskonała, 2 lokata

Black Wokiee's CIRA VON WW - ocena doskonała, 3 lokata

Tschapka BAYALA BOO - ocena doskonała, 4 lokata

 

GORDAYA GAYANA Jemchujina u Morya - ocena doskonała

HERA Black Legion - ocena doskonała

 

Otvazhny Voin DOCH APOLLONA - ocena bardzo dobra

BOJARUSHKA DYMKA iz Chopjor - ocena bardzo dobra

ASJA-ALJA ALENICA vom Klempauer Hofsee - ocena bardzo dobra

 

KLASA OTWARTA

 

MOYA PRAVDA Noch na Kupalu - ocena doskonała, 1 lokata, res. CAC, res. CACIB

ODARKA Yablunevyi Tsvit - ocena doskonała, 2 lokata

ESENJA s Zemel Russkich - ocena doskonała, 3 lokata

ODRI Ter‘Avalon - ocena doskonała, 4 lokata

 

Fun Nord's KAPITOLINA - ocena doskonała

AMBRA Black Legion - ocena doskonała

Kremlevskiy RUSLANA - ocena doskonała

ROSKOSHNAYA DEVITSA S Ozera Razliv - ocena doskonała

 

BEZA Black Legion - ocena bardzo dobra

Medvezhya Staya KOROLEVA MARGO - ocena bardzo dobra

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

FEMINISTKA s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, CAC, CACIB, BOB, Zwycięzca Świata 2018

TIFFANY s Ozera Razliv - ocena doskonała, 2 lokata

DANIELLA GAVRILOVNA - ocena doskonała, 3 lokata

Kremlevskiy SLAVA - ocena doskonała, 4 lokata

 

Moskvorechie IRINEYA - ocena doskonała

PESNYA POBEDY iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała

ESTELLA-Atas, Ukraina - ocena doskonała

ARVEN Chistaya Duscha - ocena doskonała

JUTURNA Baciary Z Kniaziowskiej Dynastii - ocena doskonała

Hannoveria ARIADNA - ocena doskonała

K&B Blackrussian NINA - ocena doskonała

KARMEN iz Chigasovo - ocena doskonała

Lisander HABANERA - ocena doskonała

Medvezhya Staya VLASTELINA - ocena doskonała

MORTICIA A. Tara's Sarja - ocena doskonała

NEFERTITI Kontaktas - ocena doskonała

 

KLASA WETERANÓW

 

BEST IN SHOW iz Chagasovo - ocena doskonała, 1 lokata

Juger Edelveiss IGRA VA-BANK - ocena doskonała, 2 lokata

Moskvorechie GOVORUSHKA IGRUSHKA - ocena doskonała, 3 lokata

IMPERIA vom Dubrava - ocena doskonała, 4 lokata

 

KONKURENCJE HODOWLANE

 

NAJLEPSZA HODOWLA W RASIE

 

YABLUNEVYI TSVIT - 1 lokata, BIS GRUP HODOWLANYCH DNIA II lokata

MEDVEZHYA STAYA

TARA'S SARJA

NOCH NA KUPALU

 

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA W RASIE

 

ALEKSANDR NEVSKI Ederlezi i TIFFANY s Ozera Razliv - 1 lokata

RA'S AL GHUL Tara's Sarja i MORTICIA A. Tara's Sarja

Medvezhya Staya NASLEDNIK PRESTOLA i Medvezhya Staya KOROLEVA MARGO

Nordkonung DJENTELMEN UDACHY i Nordkonung DIVA DIVNAYA

 

*psy importowane do Polski oraz urodzone w polskich hodowlach zaznaczono na bordowo

 

 
       

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera . bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy