Wystawa Crufts Anglia 08-11 Marzec

 

sędzia: J. Horswell (Uk)

 

PSY

 

KLASA SPECIAL PUPPY

 

Dromangus THE RED BARON - lokata 1
DAREK OF SHARISTONE Inima Mea - lokata 2

 

KLASA SPECIAL JUNIOR

 

FREE PHOENIX HAELLEAS BOHEMICA De Koslova - lokata 1
ILKO Vom Belaja Gora - lokata 2

Dromangus THE RED BARON - lokata 3

THE ACE OF SPADES - RES
 

KLASA POST GRADUATE

 

FREE PHOENIX HAELLEAS BOHEMICA De Koslova - lokata 1
Robroyd I LYKA GAME WITH TOMAIN - lokata 2
COWES BLACK PRINCE - lokata 3
Balleroy RADOMIR - RES

 

KLASA OTWARTA

 

HOLLYWOOD Haelleas Bohemica - lokata 1, BEST DOG

OPTIMIST Ot Zenitsa Oka - lokata 2, RESERVE BEST DOG

AARON-BEN HUR Vom Don - lokata 3

BLACK PEARL S Zolotogo Grada - RES

Free Choice CZAREVICH GOSHA - VHC

 

KLASA GOOD CITIZEN SCHEME

 

TYTAN Kukułajka - lokata 1*
 

KLASA WETERANÓW

 

Robroyd EVNIKII - lokata 1

Fernwood BAROVI - lokata 2
 

SUKI

 

KLASA SPECIAL PUPPY

 

Dromangus RED OKTOBA - lokata 1
Briannor ALITTLELITEMUSIC - lokata 2

 

KLASA SPECIAL JUNIOR

 

IMPERATRITSA TARA'S SARJA Von Belaja Gora - lokata 1, RESERVE BEST BITCH

Briannor ALITTLELITEMUSIC - lokata 2

Potterspride WITCH CRAFT - lokata 3

 

KLASA POST GRADUATE

 

Robroyd PERSUASION - lokata 1

Balleroy RUSHKA - lokata 2

Robroyd DUKASHA - lokata 3

Lintweed WHOPIE - RES

Potterspride ZENIA WITH JAYBIEM - VHC
 

KLASA OTWARTA

 

TSARITSA EKATERINA Iz Russkoi Dinastii - lokata 1, BEST BITCH, BEST OF BREED

Brazhnik INTEGRA - lokata 2

RADOST Iz Chigasovo AT BALLEROY - lokata 3

Clanheir SHOWBIZ - RES

Robroyd RHAPSODY - VHC

 

KLASA GOOD CITIZEN SCHEME

 

RADOST Iz Chigasovo AT BALLEROY - lokata 1

 

* psy urodzone w polskich hodowlach/stanowiące własność polskiego wystawcy zaznaczono na bordowo

 

 
   

Aktualizacja 2012-03-11

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera . bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy