Wystawa Europejska Bruksela Belgia 28 sierpnia 2016 roku

 

sędziowie: Zhuk Anatoli (Białoruś)

 

PSY

 

KLASA SZCZENIĄT

 

LAZAR Noch Na Kupalu - wybitnie obiecujący, 1 lokata

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

Medvezhya Staya ILYA MUROMIETS - ocena doskonała, 1 lokata, Młodzieżowy Zwycięzca Europy 2016

Moskvorechie RARIBOR - ocena doskonała, 2 lokata

ORION s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 3 lokata

EMIR - Atas, Ukraina - ocena doskonała, 4 lokata

 

Moskvorechie RUBAHA PAREN - ocena doskonała

 

Black Wookiee'S BRAVE IGOR - ocena bardzo dobra

MADE IN GERMANY Taras Sarja - ocena bardzo dobra

 

KLASA POŚREDNIA

 

Advocatus Dei DARIY VELIKIY - ocena doskonała, 1 lokata

Advokatus Dei DZHDBOG TRIUMFATOR - ocena doskonała, 2 lokata

DARII DIVOKII From Lukaya'S Dream - ocena doskonała, 3 lokata

EVGENIY ONEGIN s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 4 lokata

 

Medvezhya Staya ZOLOTOY FOND EKATERINY - dyskwalifikacja

 

KLASA OTWARTA

 

BOSMAN Black Legion - ocena doskonała, 1 lokata*

Moskvorechie NAFANYA - ocena doskonała, 2 lokata
(Tsiarilada Archibald x Laira Bella Magnateria)

Sibirski Medved VESELY RODZHER - ocena doskonała, 3 lokata

VLADOBOR Ter'Avalon - ocena doskonała, 4 lokata

 

Black Recording Angel FAVORITE MAN - ocena doskonała

ECHNATON Von Den Torfmoorseen - ocena doskonała

 

Spark Gala's DE LA FUROR- ocena doskonała

ZAMIR STRAZH VSELENNOY Ter´avalon - ocena doskonała

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

Moskvorechie LASKOVY MAY - ocena doskonała, 1 lokata, CAC, CACIB, Zwycięzca Europy 2016, BOS, Zwycięzca Beneluxu

Kremlevskiy ZUBR - ocena doskonała, 2 lokata, res. CAC, res. CACIB

Fun Nord'S HOBBIT NEVSKIY - ocena doskonała, 3 lokata

Sovetskiy Soyuz Ot Zenitsa Oka - ocena doskonała, 4 lokata

 

Black Recording Angel DINAWI - ocena doskonała

Black Recording Angel EXTRA BOY - ocena doskonała

ERMAK Ter'Avalon - ocena doskonała

ETALON iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała

FREE PHOENIX HAELLEAS BOHEMICA De Koslova - ocena doskonała

GEORGIY POBEDONOSETS Noch na Kupalu - ocena doskonała

GROSSFUERST GRISHA Zarewitsch vom Zarenhof - ocena doskonała

Russian Bears ROOTING TOOTING SHOOTING COWBOY - ocena doskonała

 

Moskvorechie LUCHEZAR - dyskwalifikacja

 

KLASA WETERANÓW

 

KALIOSTRO iz Chigasovo - ocena doskonała, 1 lokata, NWwR

GANGSTER Yablunevyi Tsvit - ocena doskonała, 2 lokata

CARAL Zvezda - ocena doskonała, 3 lokata**

(Armagedon z Malej Polski x Ada Zvezda)

 

SUKI

 

KLASA MŁODSZYCH SZCZENIĄT

 

ESENIA s Zemel Russkich - wybitnie obiecująca, 1 lokata, NMSZCZwR

FABULOUS LADY From Lukaya`s Dream - wybitnie obiecująca, 2 lokata

 

KLASA SZCZENIĄT

 

MERCEDES iz Chigasovo -  wybitnie obiecująca, 1 lokata, NSZCZwR

Fortuna Feeria DIVINE BEAUTE - wybitnie obiecująca, 2 lokata

BEDOVAYA DEVCHENKA DLYA TER'AVALON s Porubezya Pechenezhskogo - wybitnie obiecująca, 3 lokata

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

EYVA - Atas, Ukraina - ocena doskonała, 1 lokata, Młodzieżowy Zwycięzca Europy, NJwR

Medvezhya Staya KOROLEVA MARGO - ocena doskonała, 2 lokata

KRAZY ABOUT YOU From Ter'Avalon - ocena doskonała, 3 lokata

MORTICIA A. Tara'S Sarja - ocena doskonała, 4 lokata

 

Fortuna Feeria CHIRA - ocena doskonała

KARMEN iz Chigasovo - ocena doskonała

XAVIA von Natascha - ocena doskonała

 

KLASA POŚREDNIA

 

CHERNAJA JEMCHUJINA s Zemel Russkich - ocena doskonała, 1 lokata

Advocatus Dei DOROFEYA PREKRASNAYA - ocena doskonała, 2 lokata

Tschapka ANJUSCHA - ocena doskonała, 3 lokata
Kremlevskiy PLUTOVA - ocena doskonała, 4 lokata
 

KLASA OTWARTA

 

Blek Rossi KADRIL FAN NORD - ocena doskonała, 1 lokata, res. CAC, res. CACIB

BRYZA Black Legion - ocena doskonała, 2 lokata

Advocatus Dei DETIRA BLISTATELNAYA - ocena doskonała, 3 lokata

LUKRETSIJA BORDIJA s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 4 lokata


BEZA Black Legion - ocena doskonała

BRIGID Wspomnienie o Tigrze - ocena doskonała
BRAVO BIS s Zolotogo Grada - ocena doskonała
Brazhnik PAVLOVA - ocena doskonała

EEVLAMPIYA ROMANOVA Ter'Avalon - ocena doskonała
MATIL'DA iz Galickih Zemel - ocena doskonała

Moskvorechie EVGENIKA - ocena doskonała


Moskvorechie NIKOL - ocena bardzo dobra

(Tsiarilada Archibald x Laira Bella Magnateria)
 

KLASA CHAMPIONÓW

 

FEMINISTKA s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, CAC, CACIB, Zwycięzca Europy 2016, BOB, Zwycięzca Beneluxu

Kremlevskiy ZLATOSLAVA - ocena doskonała, 2 lokata

Medvezhya Staya VLASTELINA - ocena doskonała, 3 lokata

LAIRA BELLA Magnateria - ocena doskonała, 4 lokata


Derzhavnaya Gosudarynya Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała
FENJA ALEXANDRA vom Zarenhof - ocena doskonała
Finnkoshmar FASONITSAYA DEVITSA - ocena doskonała
GOSPOZHA UDACHA Noch na Kupalu - ocena doskonała
J'ADORE Taras Sarja - ocena doskonała
KARUNA vom Dubrava - ocena doskonała
Rusoro ADDICTION FOREVER - ocena doskonała

Russian Bears GOODNESS HAS NOTHING TO DO WITH IT - ocena doskonała
VENDETTA iz Galickih Zemel - ocena doskonała

 

KLASA WETERANÓW


LEGENDA iz Zvezdnoy Gavani - ocena doskonała, 1 lokata

DIVNAJA DIANA vom Dubrava - ocena doskonała, 2 lokata

ALEXANDRA ZAREWNA vom Zarenhof - ocena doskonała, 3 lokata

 

PARY HODOWLANE


Moskvorechie NAFANYA - ocena doskonała, 2 lokata i LAIRA BELLLA Magnateria - 1 lokata, Najlepsza Para Wystawy 2 lokata
(Tsiarilada Archibald x Laira Bella Magnateria)

 

ERMAK Ter'Avalon i BEDOVAYA DEVCHENKA DLYA TER'AVALON s Porubezya Pechenezhskogo - 2 lokata

 

HODOWLE

 

Moskvorechie - 1 lokata, Najlepsza Hodowla Wystawy I miejsce

 

*psy stanowiące własność polskiego wystawcy lub urodzone w polskich hodowlach zaznaczono na bordowo

** psy/suki urodzone w zagranicznych hodowlach po reproduktorach lub sukach pochodzących z polskich hodowli (w nawiasie tym samym kolorem wyróżniono rodzica urodzonego w polskiej hodowli)

 

 
       

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera . bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy