Wystawa klubu NKP Dmitrow Moskwa, Rosja 26 Maj

 

sędzia: R. Khomasuridze (Rus)

 

PSY

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Petmari Zilber SZTURM - wielce obiecujący, 1 lokata, CW

Sibirski Medved CHARODEY GALAKSI - wielce obiecujący, 2 lokata, R.CW

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

ARHAROVEC S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, CW, Młodzieżowy Champion NKP

YARKIY LUCH S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, JCC

OSTAP Iz Orlinogo Gnezda - ocena doskonała, 3 lokata JCC

 

Malahovskiy ERMAK - ocena doskonała

DAR SOLNTSA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała

VETER PEREMEN Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała

Barbi s Bronnich EMIR - ocena doskonała

RASKAT GROMA Iz Zvezdnoi Gavanii - ocena doskonała

 

KLASA POŚREDNIA

 

Kremlevskiy ZUBR - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

Petmari Zilber ULPIAN - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, CC

TIBERIY S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

UDACHNYI VYBOR S Zolotogo Grada - ocena doskonała

 

KLASA OTWARTA

 

ZORRO S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

TSENTAVR Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

Malahovskiy EKSTAZ - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, CC

Malahovskiy NUCHAR - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA UŻYTKOWA

 

YURIY GAGARIN Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

 

AMULET SKIFOV S Orlinogo Gnezda - ocena bardzo dobra

Malahovskiy NASTOYASZCZIY SULTAN - ocena bardzo dobra

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

DOROFEY Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCHK, BOS, Champion NKP, BOB

Moskvorechie YASON - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, CC

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

CHERNY RYTSAR Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, CW, KwCZK

ZAR S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, CC

Barbi s Bronnich RODION - ocena doskonała, 3 lokata, CC

Sibirski Medved OLIMPIYSKIY MISHA - ocena doskonała, 4 lokata, CC

 

KLASA WETERANÓW

 

YUPITER S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, CW, Najlepszy Weteran w Rasie

 

SUKI

 

KLASA BABY

 

Moskvorechie IRINEIA - wielce obiecująca, 1 lokata, CW, NBwR

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Spark Gala's VERONA - wielce obiecująca, 1 lokata, CW, NSZCZwR

Moskvorechie ZABAWA - wielce obiecująca, 2 lokata, R.CW

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

HARIZMA S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, Młodzieżowy Champion NKP, CW, NJwR

DIERZHAVY SLAVA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, JCC

DIKAYA DIVIZYA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 3 lokata, JCC

 

Spark Gala's ABBATISSA -  ocena doskonała

Adam Racy Style ALEKSANDRA - ocena doskonała

Spark Gala's BRANDY - ocena doskonała

Moskvorechie EVGENIKA - ocena doskonała

OLIVIYA Iz Orlinogo Gnezda - ocena doskonała

RADUGA ZOLOTOGO GRADA Iz Zvezdnoi Gavanii - ocena doskonała

Spark Gala's ATLANTIDA - ocena doskonała

Spark Gala's ALFA ROMEO - ocena doskonała

Franko Valada's RADMILA RULIS - ocena doskonała

 

Spark Gala's ARABESKA - ocena bardzo dobra

 

KLASA POŚREDNIA

 

Barbi s Bronnich HOZAYKA OZERA RAZLIV - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK, CW

HIPPY GIRL S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, CC

Kremlevskiy ZLATOSLAVA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

LUBAVA Iz Orlinogo Gnezda - ocena doskonała

TAEL S Zolotogo Grada - ocena doskonała

YASHMA ZOLOTO S Zolotogo Grada - ocena doskonała

 

KLASA OTWARTA

 

ZEFIRKA LAKOMKA S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK, BOS, CW, Champion NKP

HARAKTERISTIKA USPEHA Iz Edema - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, CC

YULIKA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

Malahovskaya ROSSIYSKAYA SENSATSIYA - ocena doskonała

Malahovskaya FEDERACIYA - ocena doskonała

Moskvorechie GOVORUSHKA IGRUSHKA - ocena doskonała

Petmari Zilber PIAR - ocena doskonała

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

OFELIYA S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK, CW

Malahovskaya EMMI-STILNAYA SHTUCHKA - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, CC

Kremlevskiy ZHEMCHUZHINA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

Barbi s Bronnich UTEHA - ocena doskonała

 

KLASA UŻYTKOWA

 

Moskvorechie GLAMURNAYA SHTUCHKA - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK, CW

Petmari Zilber MIRA - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, CC

Malahovskaya SLADOST NA RADOST - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

TSARITSA EKATERINA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK, CW

CHARODEYKA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, CC

KARAMELKA S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

SNEZHANA S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK, CW

TSUNAMI S Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, R.CW, CC

Malahovskaya TEKILA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

Slavnyi Rusich AFRODITA ETALON KRASOTY - ocena bardzo dobra

 

KLASA WETERANÓW

 

Malahovskaya KRASOTA PO-RUSSKI - ocena doskonała, 1 lokata, CW

 

KONKURENCJE HODOWLANE

 

NAJLEPSZA HODOWLA

 

IZ RUSSKOI DINASTII - 1 LOKATA

S ZOLOTOGO GRADA - 2 LOKATA

PETMARI ZILBER - 3 LOKATA

 

SPARK GALA'S

MOSKVORECHIE

 

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA

 

MOSKVORECHIE YASON I MALAHOVSKAYA EMMI-STILNAYA SHTUCHKA - 1 LOKATA

PETMARI ZILBER ULIAN I PETMARI ZILBER MIRA - 2 LOKATA

YUPITER S ZOLOTOGO GRADA I RADUGA ZOLOTOGO GRADA IZ ZVEZDNOI GAVANII - 3 LOKATA

 

NAJLEPSZY REPRODUKTOR

 

MOSKVORECHIE YASON - 1 LOKATA

YUPITER S ZOLOTOGO GRADA

 

Zdjęcia można zobaczyć: TUTAJ

 

 
   

Aktualizacja 2012-05-30

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera, bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy