Wystawa klubowa NKP Dmitrov Moskwa Rosja 23 maja

 

sędzia: L. Terentieva (Rus)

 

PSY

 

KLASA BABY

 

Medvezha Staya ZOLOTOY FOND EKATERINY - wybitnie obiecujący, 1 lokata

OLIMP iz Chernoy Druzhiny - wybitnie obiecujący, 2 lokata

 

KLASA SZCZENIĄT

 

GARDEMARIN s Zolotogo Grada - wybitnie obiecujący, 1 lokata, NSZCZwR

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

Medvezha Staya ZHELANNYI DAR - ocena doskonała, 1 lokata, Młodzieżowy Champion NKP, NJwR

KRAPOVYI BERET iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 2 lokata, JCC

Malahovskiy TO SHTO NADO - ocena doskonała, 3 lokata, JCC

 

KONSTANTIN VIELIKY iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała

Franko Valada's YADRAN TEMNEE NOCHI  - ocena doskonała

 

KLASA POŚREDNIA

 

FIRE BLEID s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

INTERVENT iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 2 lokata, CC

EKATERININ FAVORIT iz Knjazhestva Volgi - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

Alen Rust ZEFIR V SHOKOLADE - ocena bardzo dobra

 

KLASA OTWARTA

 

Moskvorechie LEGRAN MISHEL - cena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Malahovskiy NAGLADNYI PRIMIER - ocena doskonała, 2 lokata, CC

NIKE s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 3 lokata CC

 

ZHAGUAR iz Chigasovo - ocena doskonała

Franko Valada's CHOPPER ROAD KING - ocena doskonała

 

ARES VIELIKOLEPNY iz Uralskoy Mechty - ocena bardzo dobra

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

NERON-II s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, KwCHK

Barbi s Bronnich ZOLOTO AKELLY - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Deneb-Keitos YAHONT - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA UŻYTKOWA

 

ARAMIS - ocena doskonała, 1 lokata, KwCHK

Malahovskiy NOCHNOY DOZOR - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Socvietie SEN-ZHERMEN TER'AVALON - ocena doskonała, 3 lokata, CC

ZHEST DRUZHBY s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 4 lokata, CC

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

ROSSIYSKIY FLAGMAN iz Zvezdnoy Gavani - ocena doskonała, 1 lokata, KwCHK

ZLATOGOR s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Bereginya YANYCHAR - ocena doskonała, 3 lokata, CC

Malahovskiy ERMAK - ocena doskonała, 4 lokata, CC

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

YURIY GAGARIN iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK, CH NKP, NDP

YARKIY LUCH s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Moskvorechie LUCZEZAR - ocena doskonała, 3 lokata, CC

Moskvorechie IMPERATOR GAY YULIY TSEZAR - ocena doskonała, 4 lokata, CC

 

BUGATTI BOY ot Zenitsa Oka - ocena doskonała

OSTAP iz Orlinogo Gniezda - ocena doskonała

 

KLASA WETERANÓW

 

ARAGORN ALEKSANDR MAVERIK s Avtograda - ocena doskonała, 1 lokata

 

SUKI

 

KLASA BABY

 

MOSKOVSKAYA KONFIETA iz Russkoi Dinastii - wielce obiecująca, 1 lokata, NBwR

Franko Valada's GERMESA ZHRICA NOCHI - wielce obiecująca, 2 lokata

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Barbi s Bronich ENERGIYA ZVEZD - wielce obiecująca, 1 lokata,

Barbi S Bronich SHANTAL - wielce obiecująca, 2 lokata

Blek Rossi Kleopatra - wybitnie obiecująca, 3 lokata

Franko Valada's VASILYA VITTORIYA - wybitnie obiecująca, 4 lokata

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

KORENNAYA MOSKVICHKA iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, Młodzieżowy Champion NKP

BRAVO BIS s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, JCC

URLIKA ULYBKA SUDBY - ocena doskonała, 3 lokata, JCC

LUCZEZARA iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 4 lokata, JCC

 

 

LEDY BOSS iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała

KASATKA iz Legiona Chernyh Psov - ocena doskonała

Malahovskaya TOCHKA OTCHETA - ocena doskonała

Spark Gala's ZETA OFIUCZI - ocena doskonała

Franko Valada's YAMADERA TEYDE - ocena doskonała

 

KLASA POŚREDNIA

 

FINE LADY s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Alen Rust ZLATKA-SHOKOLADKA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

FAMILNAYA ZHEMCHUZHINA iz Zvezdnoi Gavani - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA OTWARTA

 

Moskvorechie LUBAVA RUSSKAYA KRASA - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Franko Valada's SZARLIN MAY FEY - ocena doskonała, 2 lokata, CC

FRONTOVAYA PODRUGA iz Zvezdnoy Gavanii - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

ARABSKAYA NOCH - ocena doskonała

Spark Gala's EVA VERSAL - ocena doskonała

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

Spark Gala's ALFA ROMEO - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Medvezhya Staya VLASTELINA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Blek Rossi DESNYANKA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

Malahovskaya LICHNOST - ocena doskonała

 

KLASA UŻYTKOWA

 

Spark Gala's ARABESKA - ocena doskonała, 1 lokata,  KwCZK

Chernaya Zvezda s Volnoy VARVARA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Spark Gala's ABBATISA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

Moskvorechie IRINEYA - ocena doskonała, 1 lokata, KwCHK, CH NKP, NDS, BOB

DIKAYA DIVIZIYA iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Spark Gala's BRANDY - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

Barbi s Bronnich ILUZIYA SKROMNOSTI - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

HARIZMA s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Sotsvietie MIRTA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

Malahovskaya OLIVIA - ocena doskonała

LETUSHAYA VOLNA LORETTA s Ozera Razliv - ocena doskonała

 

KLASA WETERANÓW

 

Malahovskaya BLAGODAT- ocena doskonała, 1 lokata, NWwR

Sotsvetie TSAREVNA LEBED - ocena doskonała, 2 lokata, CC

BUSINKA-ZHEMCHUZHINKA iz Chigasovo - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KONKURENCJE HODOWLANE

 

NAJLEPSZA HODOWLA

 

IZ RUSSKOI DINASTII - 1 MIEJSCE

S ZOLOTOGO GRADA

SPARK GALA'S

 

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA

 

Barbi s Bronich ZOLOTO AKELLY i Barbi s Bronich SHANTAL - 1 MIEJSCE

 

 
       

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera . bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy