Wystawa klubowa NKP Dmitrow Moskwa, Rosja 9 maja

 

sędzia: Inessa Rodina (Rus)

 

PSY

 

KLASA BABY

 

Socvietie RADOGOR - obiecujący

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Adam Racy Style DALLAS - wybitnie obiecujący, 1 lokata

Alen Rust ZEFIR V SHOKOLADE - wybitnie obiecujący, 2 lokata

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

Malahovskiy NAGLADNYI PRIMIER - ocena doskonała, 1 lokata, Młodzieżowy Champion NKP, NJwR

Moskvorechie LUCHEZAR - ocena doskonała, 2 lokata, JCC

Barbi s Bronnich ZAKONNYI NASLEDNIK GREMMI - ocena doskonała, 3 lokata, JCC

AMULET SKOROBEY s Bosfora Vostochnogo - ocena doskonała, 4 lokata, JCC

 

Barbi s Bronich ZHIGAN LEMON - ocena doskonała

Socvietie ZHORES - ocena doskonała

Socvietie DEMYAN LVOVICH - ocena doskonała

Franko Valada's CHOPPER ROAD KING - ocena doskonała

NERON-II s Zolotogo Grada - ocena doskonała

Bonisher ZLATOMIR - ocena doskonała

 

KLASA POŚREDNIA

 

Barbi s Bronnich ZOLOTO AKELLY - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

ZHAGUAR iz Chigasovo - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Zlato Boyar ZNATNYI BOYARIN - ocena bardzo dobra

 

KLASA OTWARTA

 

Socvietie PAN PROHOR - cena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Tsiraliada ANTEY - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Blek Rossi ESMINEC - ocena doskonała, 3 lokata CC

ZOLOTOY ZLODEY - ocena dokonała, 4 lokata, CC

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

Adam Racy Style APOLLON- ocena doskonała, 1 lokata, KwCHK

STUPIDOVYI USPECH s Orlinogo Gnezda - ocena doskonała, 2 lokata, CC

ZHAN DE'ARCE BARON iz Chernoi Rati - ocena doskonała, 3 lokata, CC

Bereginya YANYCHAR - ocena doskonała, 4 lokata, CC

 

KLASA UŻYTKOWA

 

Spark Gala's DISKAVERI - ocena doskonała, 1 lokata, KwCHK

Barbi s Bronnich INTER - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Berendey CHARODEY - ocena doskonała, 3 lokata, CC

Malahovskiy TRIUMPH - ocena doskonała, 4 lokata, CC

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

Malahovskiy YAROSLAV - ocena doskonała, 1 lokata, KwCHK, CH NKP, BOB

Malahovskiy ERMAK - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Socvietie SEN-ZHERMEN TER'AVALON - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

Tsiraliada ARCHIBALD - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Malahovskiy NUCHAR - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Barbi s Bronich SUSANIN - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA WETERANÓW

 

ANDREEVICH KOROLEVICH - ocena doskonała, 1 lokata

 

SUKI

 

KLASA BABY

 

Socvietie ROSTISLAVA - wielce obiecująca, 1 lokata, NBwR

 

KLASA SZCZENIĄT

 

FINE LADY s Zolotogo Grada - wielce obiecująca, 1 lokata, NSZCZwR

Alen Rust ZLATKA-SHOKOLADKA - wielce obiecująca, 2 lokata

Franko Valada's YUMANITE - wybitnie obiecująca, 3 lokata

YAKIRA LUCKY BRICK  s Plescheeva Ozera - wybitnie obiecująca, 4 lokata

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

Franko Valada's MARINA VLADA - ocena doskonała, 1 lokata, Młodzieżowy Champion NKP

Adam Racy Style VENERA - ocena doskonała, 2 lokata, JCC

MISTERYA USPECHA s Ozera Razliv - ocena doskonała, 3 lokata, JCC

Moskvorechie LUBAVA RUSSKAYA KRASA - ocena doskonała, 4 lokata, JCC

 

Barbi s Bronnich ZIMUSHKA ZIMA - ocena doskonała

Spark Gala's EVA VERSAL - ocena doskonała

Socvietie ZAREMA - ocena doskonała

Blek Rossi DESNYANKA - ocena doskonała

Malahovskaya MOLNYIA - ocena doskonała

 

KLASA POŚREDNIA

 

Barbi s Bronnich ILUZIYA SKROMNOSTI - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Barbi s Bronnich YANTARINKA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

VIOLETT FLOWER FOR BLEK ROSSI - ocena doskonała, 3 lokata, CC

Blek Rossi GERALDIKA - ocena doskonała, 4 lokata

 

KLASA OTWARTA

 

Spark Gala's GORCHINKA PIERCHINKA - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Spark Gala's ABBATISA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Blek Rossi YUNONIKA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

ARABSKAYA NOCH - ocena doskonała, 4 lokata, CC

 

Alen Rust KOMETA VESTA - ocena doskonała

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

Spark Gala's ALFA ROMEO - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

CHERNOOKAYA BOGINYA FREYA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Malahovskaya ROSSIYSKAYA SENSATSIA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

KLASA UŻYTKOWA

 

Vladobor ARIADNA - ocena doskonała, 1 lokata

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

Malahovskaya TEQUILA - ocena doskonała, 1 lokata, KwCHK, CH NKP, BOS

Moskvorechie IRINEYA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

RADUGA S ZOLOTOGO GRADA iz Zvezdnoy Gavani - ocena doskonała, 3 lokata, CC

Barbi s Bronnich UTEKHA - ocena doskonała, 4 lokata, CC

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

Malahovskaya GALAKTIKA - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

DARINA iz Sozvezdia Habanery - ocena doskonała, 2 lokata, CC

 

KLASA WETERANÓW

 

Malahovskaya BLAGODAT- ocena doskonała, 1 lokata, NWwR

 

KONKURENCJE HODOWLANE

 

NAJLEPSZA HODOWLA

 

MALAHOVSKIY - 1 MIEJSCE

SOCVIETIE - 2 MIEJSCE

BARBI S BRONICH - 3 MIEJSCE

 

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA

 

NERON s Zolotogo Grada i RADUGA ZOLOTOGO GRADA iz Zvezdnoi Gavani - 1 MIEJSCE

 

NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA

 

Malahovskaya BLAGODAT - 1 MIEJSCE

 

 
   

Aktualizacja 2015-05-27

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera, bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy