Wystawa klubowa NKP Dmitrow Moskwa, Rosja 9 maj

 

sędzia: L. Zhitkova (Rus)

 

PSY

 

KLASA BABY

 

Franko Valada's CZOPPER ROAD KING - wielce obiecujący, 1 lokata, NBwR

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Best Guard JASEN PEREC - wielce obiecujący

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

Tsiarilada ARCHIBALD - ocena doskonała, 1 lokata, Młodzieżowy Champion NKP

GEORGIY POBEDONOSETS s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, JCC

Bereginyia YANYCHAR - ocena doskonała, 3 lokata JCC

Yasnyje Zori OBEREG - ocena doskonała, 4 lokata JCC

 

ZHEST DRUZHBY s Zolotogo Grada - ocena doskonała

PRESTIDIGITATOR Magnateria - ocena doskonała*

 

Spark Gala's GRAND PRI - ocena bardzo dobra

Chernaya Zvezda s Volnoy RUSSO - ocena bardzo dobra

 

KIRILL GAVRILOVICH iz chernoi Druzhiny - dyskwalifikacja

 

KLASA POŚREDNIA

 

Barbi s Bronnich EMIR - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

GLAVNIY GEROY s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, CC

STOPUDOVY USPEH iz Orlinogo Gnezda - ocena doskonała, 3 lokata CC

 

Best Guard DRIVE - ocena doskonała

DAR SOLNTSA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała

 

KLASA OTWARTA

 

Socvietie SEN-ZHERMEN TER'AVALON - cena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Barbi s Bronnich ELEGANTNY KRASAVETS - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Barbi s Bronnich HIT SEZONA - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

Malahovskiy TRIUMPH - ocena doskonała

 

UDACHNYI VYBOR s Zolotogo Grada - ocena bardzo dobra

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

Malahovskiy ERMAK - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Malahovskiy YAROSLAV - ocena doskonała, 2 lokata, CC

 

ROSSISKIY FLAGMAN iz Zvezdnoi Gavanii - ocena doskonała

 

KLASA UŻYTKOWA

 

Sotsvietie BORESLAV LOTSMANA SYN - ocena bardzo dobra

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

ARHAROVEC s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, BOS, Champion NKP

ZLATOGOR s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Malahovskiy NUCHAR - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

Best Guard ZUBR - dyskwalifikacja

CZAR PROSTO CZAR - dyskwalifikacja

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

Malahovskiy EKSTAZ - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

RASKAT GROMA Iz Zvezdnoi Gavanii - ocena doskonała, 2 lokata, CC

 

KLASA WETERANÓW

 

ANDREEVICH KOROLEVICH - ocena doskonała, 1 lokata, NWwR

 

SUKI

 

KLASA BABY

 

Barbi s Bronnich ZVIEZDA ROZDETSCTVA - wielce obiecująca, 1 lokata

Barbi s Bronnich ZRIMUSHKA ZIMA - wielce obiecująca, 2 lokata

Samross INGEBORGA - wielce obiecująca, 3 lokata

Barbi s Bronnich ZRICA OGNIA - wielce obiecująca, 4 lokata

 

KLASA SZCZENIĄT

 

Socvietie YAROSLAVA - wielce obiecująca, 1 lokata, NSZCZwR

Barbi s Bronnich DOCH ROBIN HOODA - wielce obiecująca, 2 lokata

KAZAHKA s Zolotogo Grada - wielce obiecująca, 3 lokata

Vladobor DARIANA - wielce obiecująca, 4 lokata

 

Vladobor DARINA-ROZA - wielce obiecująca

ENERGIYA MORIA iz Zvezdnoi Gavanii - wielce obiecująca

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

ELIZABET VICTORIA s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 1 lokata, Młodzieżowy Champion NKP, NJwR

ZVEZDNAYA BESTIYA s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 2 lokata, JCC

Moskvorechie IRINEIYA - ocena doskonała, 3 lokata, JCC

Barbi s Bronnich YANTARIKA - ocena doskonała, 4 lokata, JCC

 

MOGUCHAYA ROKSALANA iz Zviezdnoi Gavanii - ocena doskonała

ONLY YOU iz Serdtca Moyego - ocena doskonała

Spark Gala's GORCZINKA PIERCZINKA - ocena doskonała

 

Alen Rust KARDELYIA KOSMO - ocena bardzo dobra

Yasnyje Zori SHAHINYA SKURATOVSKAYA - ocena bardzo dobra

VIOLET FLOVER FOR BLEK ROSSI - ocena bardzo dobra

 

KLASA POŚREDNIA

 

Spark Gala's VERONA - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Barbi s Bronnich CHERVONNAYA DAMA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

DIKAYA DIVIZYA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

Socvietie FAYZA - ocena doskonała

Best Guard DAKOTA - ocena doskonała

 

KLASA OTWARTA

 

Malahovskaya KOMETA VNUCHKA OSOBY - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

SHAMPAN s Zolotogo Grada - ocena doskonała

 

Barbi s Bronnich UH TY KAKAYA - ocena bardzo dobra

Spark Gala's ATLANTIDA - ocena bardzo dobra

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

Barbi s Bronnich HOZAYKA OZERA RAZLIV - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Malahovskaya GALAKTIKA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

HARIZMA s Zolotogo Grada - ocena doskonała, 3 lokata, CC

 

Spark Gala's ABBATISSA - ocena bardzo dobra

 

KLASA UŻYTKOWA

 

Samross LAVINA UDACHI - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

CHARODEYKA iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK

Socvietie RITA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

 

Samross OSOBENNAYA STAT - ocena doskonała

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

Spark Gala's BRENDI - ocena doskonała, 1 lokata, KwCZK, BOS, Champion NKP, BOB

Barbi s Bronnich SELENA - ocena doskonała, 2 lokata, CC

Spark Gala's ALFA ROMEO - ocena doskonała, 3 lokata, CC

Socvietie MIRTA - ocena doskonała, 4 lokata, CC

 

KLASA WETERANÓW

 

Socvietie ZHOZEFINA - ocena doskonała, 1 lokata

 

KONKURENCJE HODOWLANE

 

NAJLEPSZA HODOWLA

 

S ZOLOTOGO GRADA - 1 LOKATA

SPARK GALA'S - 2 LOKATA

BARBI S BRONNICH - 3 LOKATA

 

NAJLEPSZY PIES UŻYTKOWY

 

BARBI S BRONNICH HIT SEZONA - 1 LOKATA

 

Zdjęcia można zobaczyć: TUTAJ

 

 
   

Aktualizacja 2014-04-16

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera, bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy