Wystawa klubu NKP Dmitrow Moskwa - Rosja 29 Maj

 

sędzia: R. Khomasuridze (RUS)

 

PSY

 

KLASA BABY

 

ZVIEZDOHIET S Zolotogo Grada - wielce obiecujący , 1 lokata , NBwR

Kremlovskiy ZHELEZNYI FENIX - wielce obiecujący , 2 lokata

Socvietie YUTAN - wielce obiecujący , 3 lokata

 

KLASA SZCZENIĄT

 

YAROMIR YAGR Iz Chigasovo - wielce obiecujący , 1 lokata , NSZCZwR

 

Best Guard GOR - obiecujący

Socvietie SZOFAR - dyskwalifikacja za agresję

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

CHERNIY RYCAR Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała , 1 lokata , Najlepszy Junior w Rasie Pies , Młodzieżowy Champion NKP

Malahovskiy NASTOYASHIY SULTAN - ocena doskonała , 2 lokata , JCC

Malahovskiy KALIBR - ocena doskonała , 3 lokata , JCC

CENTAVR Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała , 4 lokata , JCC

 

TRIUMF S Aftograda - ocena doskonała

YULIY CEZAR Iz Chigasovo - ocena doskonała

 

KLASA POŚREDNIA

 

CAR PROSTO CAR  - ocena doskonała , 1 lokata , KwCZK

Malahovskiy IMPERATOR - ocena doskonała , 2 lokata , CC

HIDDINK-SZCZASTLIVIL Iz Edema - ocena doskonała , 3 lokata , CC

 

Malahovskiy ZHELANNY DRUG - ocena doskonała

ARHANGEL - ocena doskonała

 

Malahovskiy EFIM - ocena bardzo dobra

Malahovskiy ISPOLIN - ocena bardzo dobra
 

KLASA OTWARTA

 

PAVEL BURE Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała , 1 lokata , KwCZK

MIHAILO POTAPYCZ - ocena doskonała , 2 lokata , CC

 

Best Guard ZUBR - ocena bardzo dobra

 

KLASA UŻYTKOWA

 

KLASSIK Iz Russ Moskovii - ocena doskonała , 1 lokata

 

USACH BORODACH S Plesheva Ozera - ocena bardzo dobra
 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

MAKSIMUS Iz Peredelkino - ocena doskonała , 1 lokata , KwCZK

Мalahovskiy GLAMOUR - ocena doskonała , 2 lokata , CC

KALIOSTRO Iz Chigasovo - ocena doskonała , 3 lokata , CC

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

DOROFEY Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała , 1 lokata , KwCHK , Najlepszy Dorosły Pies , Champion NKP

YUVELIR S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 2 lokata , CC

Labrash NIKIFOR - ocena doskonała , 3 lokata , CC

 

Samross RADOMIR SVIETLEYSHIY - ocena bardzo dobra

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

Moskvorechie YASON - ocena doskonała , 1 lokata , KwCHK

RUSICH - ocena doskonała , 2 lokata , CC

Labrash NIKON SYN DANILY - ocena doskonała , 3 lokata , CC

ZLATOSLAV LABRASH S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 4 lokata , CC

 

Zlato Boyar GAVRILA LADIN SYN - ocena doskonała

 

SUKI

 

KLASA BABY

 

Kremlovskaja ZHEMCIUZHINA - wielce obiecująca , 1 lokata


KLASA SZCZENIĄT

 

YA RUSIA VOLNAYA MARUSIA Iz Chigasovo - wielce obiecująca , 1 lokata

AUDI Iz Chigasovo - wielce obiecująca , 2 lokata

Sotvietie CHANEL - wielce obiecująca , 3 lokata


KLASA MŁODZIEŻY

 

VINOVNITSA TORZHETSTVA S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 1 lokata , Najlepszy Junior w Rasie Suka , NJwR i BOB , Młodzieżowy Champion NKP

CARICA EKATERINA VIELIKAJA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała , 2 lokata , JCC

CHARODEYKA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała , 3 lokata , JCC

ABATISSA S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 4 lokata , JCC

 

Kremlovskaja ESLAVNA - ocena doskonała

Deneb Keitos CARICA LOTT - ocena doskonała

Malahovskaja ROSSIJSKAYA SENSACYIA - ocena doskonała

Malahovskaja NOCHKA YADRENY DOCHKA - ocena doskonała

Moskvorechie GLAMURNAYA SZTUCHKA - ocena doskonała

Yasnyje Zori ALFA - ocena doskonała

Petmari Zilber PALLADA - ocena doskonała

 

Malahovskaja ROSKOSZNAYA KNJAZHNIA - ocena bardzo dobra

Moskvorechie GLASHA GOLUBUSHKA - ocena bardzo dobra
 

KLASA POŚREDNIA

 

CHARAKTERISTYKA USPEHA Iz Edema - ocena doskonała , 1 lokata , KwCHK

CACA Iz Chigasovo - ocena doskonała , 2 lokata , CC

Malahovskaja KOZYRNAJA DAMA - ocena doskonała , 3 lokata , CC

SONATA S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 4 lokata , CC

 

IZYDA BOGINYIA - ocena doskonała

KLASA OTWARTA

 

OFELIYA S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 1 lokata , KwCHK

Malahovskaja SLADOST NA RADOST - ocena doskonała , 2 lokata , CC

Sibyrskiy Medvied KOROLEVA SOLNCA - ocena doskonała , 3 lokata , CC

Petmari Zilber MIRA - ocena doskonała , 4 lokata , CC

 

Labrash NADIUSHA - ocena doskonała

Socvietie YARGIS - ocena doskonała

 

Best Guard VIUGA - ocena bardzo dobra


KLASA UŻYTKOWA

 

Malahovskaja YADRENA METRENA - ocena doskonała , 1 lokata , KwCHK

ONEGA S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 2 lokata , CC

Labrash BRAVUSHKA - ocena doskonała , 3 lokata , CC

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

Barbi s Bronnich LADUSHKA DLA ZVIEZDNOY GAVANII - ocena doskonała , 1 lokata , KwCHK

ODRY MILASHKA S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 2 lokata , CC

Malahovskaja GALAKTIKA - ocena doskonała , 3 lokata , CC

KLEOPATRA Iz Chigasovo - ocena doskonała , 4 lokata , CC

 

Kremlovskaja VENERA - ocena doskonała

Samross OSOBIENNAYA STAT - ocena doskonała

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

KARAMELKA S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 1 lokata , KwCHK ,  Najlepsza Dorosła Suka , Champion NKP

Malahovskaja BLAGODAT - ocena doskonała , 2 lokata , CC

NARSKAYA DEVHONKA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała , 3 lokata , CC

EVRAZYIA S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 4 lokata , CC

 

Tchiorny Tulipan PRIJATNAYA OSOBA - ocena doskonała

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

Labrash NASTASYA DANILOVNA - ocena doskonała , 1 lokata , KwCHK

ROSINKA - ocena doskonała , 2 lokata , CC

SZAMAHANSKAYA CARICA s Zolotogo Grada - ocena doskonała , 3 lokata , CC

ROMANTIKA s Zolotogo Grada - ocena doskonała , 4 lokata , CC

 

TEPLAYA VSTRIECHA Iz Edema - ocena doskonała
 

KLASA WETERANÓW

 

Malahovskaja PLUTOVKA RAZBOYINICHIYA DOCH -  ocena doskonała , 1 lokata , Najlepszy Weteran w Rasie

ZHASMIN SOCVIETIE S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 2 lokata

IMPERATRICA S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 3 lokata

EVROPA Iz Russkoi Dinastii - ocena doskonała , 4 lokata
 

KONKURENCJE HODOWLANE

 

Najlepsza Hodowla:

IZ RUSSKOI DINASTII - 1 m

S ZOLOTOGO GRADA - 2 m

KREMLOVSKIY - 3 m

 

 

 
   

Aktualizacja 2010-06-22

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera . bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy