Wystawa klubowa Dmitrov Rosja 23 Maj

 

sędzia: G. Baklushin (RUS)

 

PSY

 

KLASA BABY

 

TCHIORNY RYCAR Iz Russkoi Dinastii - w. o , 1 lokata , NBwR

CENTAVR Iz Russkoi Dinastii - w. o , 2 lokata

TCHIORNY PRINC Iz Russkoi Dinastii - w. o , 3 lokata

 

Malahovskiy KALIBR - w.o

 

KLASA SZCZENIĄT

 

ANGEL - w.o , 1 lokata , NSZCZwR

Malahovskiy EFIM -  w.o , 2 lokata

Malahovskiy ZHELANNY DRUG  - w.o , 3 lokata

 

ALLADIN - w.o

ARHANGEL - w.o

Malahovskiy ISPOLIN - w.o

 

KLASA MŁODZIEŻY

 

Мalahovskiy GLAMOUR - 1 lokata , JCC , Młodzieżowy Champion Klubu , NJwR

Bleck Rossi BURAN - 2 lokata , JCC

Kremlovskiy VSJESLAV - 3 lokata , JCC

 

ALMAZNYI FOND S Doliny Vietrov - dosk

Moskvorechie BRATISLAV - dosk

Soctvietie LEV - dosk

PARFEN S Zolotogo Grada - dosk

HIDDINK-SZCZASTLIVIL Iz Edema - dosk

TAVR Iz Russkoi Dinastii - dosk

 

KLASA POŚREDNIA

 

VIEREMIR iz Chernoy Druzhiny - 1 lokata , KwCHK

NOHNOY DOZOR S Doliny Vietrov - 2 lokata , CC

PAVEL BURE Iz Russkoi Dinastii - 3 lokata

 

Bereginia KNJAZ SOCVIETIE - dosk

ESTET S Plechieva Ozera - bdb
 

KLASA OTWARTA

 

KLASSIK Iz Russ Moskovii - 1 lokata , KwCHK

KALIOSTRO Iz Chigasovo - 2 lokata , CC

Bereginia ZHANDARM - 3 lokata

 

MAKSIMUS Iz Peredelkino - dosk

Malahovskiy JASHA CYGAN - dosk

 

KLASA UŻYTKOWA

 

AMULET Iz Peredelkino - 1 lokata , KwCHK

USACH BORODACH S Plesheva Ozera - 2 lokata , CC

Fann Nord LOCMAN Iz Zviezdoy Gavanii - 3 lokata

 

ZORISLAV Iz Russkoi Dinastii - dosk

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

CENTURION S Zolotogo Grada - 1 lokata , NDPwR , KwCHK , Champion Klubu , BOB

Malahovskiy STOLNIK - 2 lokata , CC

KARAT TCHIORNY BRILLANT iz Russkoi Dinastii - 3 lokata

 

Bereginia DANKO - dosk
 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

EKSKLUZIVE Iz Edema - 1 lokata , KwCHK

Socvietie SHEIH - 2 lokata , CC

AGAT CHERNYI Iz Peredelkino - 3 lokata

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

YUPITER S Zolotogo Grada - ocena doskonała , 1 Lokata , KwCHK

Malahovskiy RARITET - 2 lokata , CC

Moskvorechie YASON - 3 lokata
 

ROBIN HOOD Iz Chigasovo - dosk

Samross RADOMIR SVIETLEYSHIY -dosk

 

SUKI

 

KLASA BABY

 

CARICA EKATERINA VIELIKAJA Iz Russkoi Dinastii - w.o , 1 lokata

Malahovskaja KOMETKA VNUCHKA OSOBY - w.o , 2 lokata

THARODEYKA Iz Russkoi Dinastii - w.o , 3 lokata

 

Malahovskaja KOZYRNAJA DAMA - obiecująca

KLASA SZCZENIĄT

 

FORTUNA Iz Russkoi Dinastii - w.o , 1 lokata

Bereginia LEGENDA - w.o , 2 lokata

IZIDA BOGINYIA - w.o , 3 lokata


KLASA MŁODZIEŻY

 

OFELIYA S Zolotogo Grada - 1 lokata , JCC , Młodzieżowy Champion Klubu

Malahovskaja GALAKTIKA - 2 lokata  , JCC
Malahovskaja GANGSTRESHA  - 3 lokata , JCC

 

BRIUNETKA KOKIETKA S Doliny VETROV - dosk

Barbi s Bronnich LADUSHKA DLA ZVIEZDNOY GAVANII - dosk

Bielyi Ostrov MARFA - dosk

DANAYA - dosk

Malahovskaja DVORJANKA - dosk

Petmari Zilber MIRA - dosk

Franko Vallada S MILASLAVA - bdb

ROMANTIKA S Zolotogo Grada - bdb
 

KLASA POŚREDNIA

 

DIERZHAVNAYA VLADIMIRA Iz Russkoi Dinastii - 1 lokata , KwCHK , Champion Klubu , NDSwR 

ZHEMCIUZHINA CHERNAYA s Zolotogo Grada -  2 lokata , CC

Malahovskaja ELITA - 3 lokata , CC

 

Bereginia INTRIGA - dosk

INFANTA GARDE S Zolotogo Grada - dosk

KARAMELKA S Zolotogo Grada - dosk

NOVAJA ZVIEZDA Iz Doliny Vietrov - dosk

PRIMADONNA Iz Russkoi Dinastii - dosk

TAYNOJE ZHELANIJE DOCH ADAMA - dosk

 

KLASA OTWARTA

 

Malahovskaja FORTUNA  - 1 lokata , KwCHK

ZENA iz Russkoi Dinastii - 2 lokata , CC

INFINITI s Zolotogo Grada - 3 lokata , CC

 

BYLINA RUSI S Zolotogo Grada - dosk

BOJEVAJA DEVHONKA S Zolotogo Grada - dosk

Barbi s Bronnich AKELA CHAR - dosk

Malahovskaja BARYNIA - dosk *

Socvietie ROGNEDA - dosk

Bereginia DIVNAJA DEVHONKA - bdb


KLASA UŻYTKOWA

 

Malahovskaja YANA KRASA KLANA  - 1 lokata , KwCHK

ROSINKA - 2 lokata , CC

Malahovskaja YADRENA MATRENA - 3 lokata , CC

 

KLASA CHAMPIONÓW NKP

 

Malahovskaja REVOLUCIJA - 1 lokata , KwCHK

SNJEZHANA s Zolotogo Grada  - 2 lokata , CC

Malahovskaja RUSSKAJA RULETKA - 3 lokata , CC

 

KRASA NIENAGLADNAYA Iz Russkoi Dinastii - dosk

Malahovskaja RUSLANA - dosk

 

KLASA ZWYCIĘZCÓW

 

MISTERIA Iz Russkoi Dinastii - 1 lokata , KwCHK

Malahovskaja BLAGODAT - 2 lokata , CC

DAR JAROSLAVNY JAGODA MOJA - 3 lokata , CC

 

Blek Ross MEDEYA - dosk

VANESSA Valada Franko - dosk

ZHAR PTICA S Zolotogo Grada - dosk

 

KLASA CHAMPIONÓW

 

NARSKAYA DEVHONKA Iz Russkoi Dinastii - 1 lokata , KwCHK

Malahovskaja SLADOST NA RADOST - 2 lokata , CC

Malahovskaja MADONNA - 3 lokata , CC

 

RAPSODIA S Zolotogo Grada - dosk

 

KLASA WETERANÓW

 

ANKA ATAMANKA Iz Russkoi Dinastii - 1 lokata , NWwR

 

KONKURENCJE HODOWLANE

 

Najlepsza Hodowla: S ZOLOTOGO GRADA 

Najlepsza Para: Yupiter s Zolotogo Grada i Bylina Rusi s Zolotogo Grada

Najlepsza Suka Hodowlana: Malahovskaja Russkaja Ruletka

 


* psy  w polskich rekach zaznaczono na bordowo

 

 
   

Aktualizacja 2010-05-20

 

Copyright by Świat Czarnego Teriera. All Rights Reserved.

Kopiowanie  ze strony  zdjęć, grafiki, treści i innej zawartości Portalu Świata Czarnego Teriera . bez zgody właściciela jest zabronione.

Projekt i wykonanie Narodziny Gwiazdy